Cihan Temizlik İnşaat Tic. Ltd. Şti.
Untitled Document

CİHAN TEMİZLİK İNŞAAT

2008 yılında Tuzla da kurulan Cihan Temizlik, aynı yıl Tuzla Belediyesi katı atık toplanması, taşınması ve bertarafı ihalesini alarak hizmetlerine aktif olarak başlamıştır. Cihan Temizlik, 2011 yılında Evra Group bünyesine katılarak hizmet alanlarını genişlemeyi amaçlamaktadır.

CİHAN TEMİZLİK İNŞAAT,
İnsanlığın bugün ve gelecekte daha sağlıklı bir çevrede yaşaması için gelişen ve gelişmekte olan çevre teknolojilerini bünyesine katarak bitirdiği projelerde çevre sorumluluklarını topluma hatırlatan ve sosyal sorumluluk alanlarında da her zaman en iyi hizmeti sunan özel bir ekip ruhuna sahiptir. Profesyonel kadrosu, sürekli geliştirilen projeleri ve ekipleriyle Cihan Temizlik, Türkiye'nin sektörde öncü firmaları arasında yerini almayı başarmıştır. Yapmış olduğu yatırımlarda, projelendirdiği faaliyetlerinde üstün hizmet vermeyi ilke edinen Cihan Temizlik, uluslararası alanda projeler bitirmeyi amaçlamaktadır.

Türkiye için sürekli yeni projeler üreten Cihan Temizlik, AR-GE çalışmaları ve akademik araştırmalarıyla sektöre özel ülke standartlarının oluşmasına katkıda bulunmaya devam ediyor. 

Cihan Temizlik, var olan bilgi ve projelerini sürekli geliştirerek hizmet kalitesini yükseltmeyi ilke edinmiştir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Müşteri memnuniyeti ve kurumiçi çalışmalarıyla çalışanlarımızın mutluluklarını her şeyin üstünde algılayıp profesyonel çalışan ve teknolojiyi sürekli takip eden, gelişen, etik kurallara ve yasalara saygılı iş sağlığı ve güvenliğine önem vererek çevreye ve topluma karşı duyarlı aynı zamanda dinamik yapısıyla ülkemiz ekonomisine katkı sağlarken doğa dostu projeleriyle ulusal arenada öncü olmaktır

Untitled Document
Çevreci Balıklar Görev Başında
Akdeniz ve Ege'nin dibi bozkır gibi
Gerçek Çevreci Kasaba: Bundanoon
Gökkuşağı Savaşçısı Marmaris'e Demirledi
Kuraklığın İlacı Tuz Gölü'nde
Untitled Document
Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz Kullanılamaz. Bir EVRA GROUP iştirakidir.